Pasieka Rodzinna“ Janusza Fostka to niezwykłe miejsce pszczelarskie zlokalizowane w okolicy Strzelna. Janusz, z pasją do pszczół od najmłodszych lat, zaczynał swoją przygodę z hodowlą pszczół już w wieku 10 lat.

Pasieka „R. Narewski“ Roberta Narewskiego to prawdziwy raj dla pszczół położony w urokliwej miejscowości Opolno-Zdrój. Robert zaczynał swoją pasję pszczelarską niemal 23 lata temu, mając zaledwie 6 uli.

Pasieka pod akacjami Anna i Piotra Pizoniów powstała przed 5 laty. Ale Piotr dużo wcześniej „zmagał” się z myślą o założeniu pasieki 😉. Piotr zaczynał od 3 uli leżakowych.

Pasieka „Szwagrów”, kierowana przez doświadczonych mistrzów pszczelarskich, Ryszarda Puzona i Krzysztofa Dobrowolskiego, to prawdziwa oaza dla pszczół od 2006 roku. Ich pasieka, założona w 2001 roku

Pasieka „P. Kusarek” Piotra Kusarka to miejsce, gdzie miłość do pszczół przenika przez pokolenia i łączy się z pasją do przyrody. Pasieka istnieje od zaledwie 3 lat, a jej historia rozpoczyna się od skromnych 2 uli, by obecnie rozwijać się do imponującej liczby 20 uli.

Pasieka Tomka Woźnicy, młodego pasjonata pszczół, kwitnie od zaledwie dwóch lat, a już zdążyła zyskać swoje miejsce w świecie pszczelarstwa. Obecnie składa się z 23 uli

Pasieka Tomka Woźnicy, młodego pasjonata pszczół, kwitnie od zaledwie dwóch lat, a już zdążyła zyskać swoje miejsce w świecie pszczelarstwa. Obecnie składa się z 23 uli

Pasieka „Łużycka” mistrza pszczelarskiego Mieczysława Okonia liczy 65 rodzin pszczelich. Pasieka jest pod kontrolą Powiatowego Lekarza Weterynarii, posiada zezwolenie na sprzedaż bezpośrednią

Pasieka „Kr. St. Warkasa“ Stanisława Warkasy rozpocząła swoją pasjonującą działalność w roku 2000. W skład tej urokliwej pasieki wchodzi 40 uli warszawskich, poszerzanych.

Pasieka Markabee to kwintesencja pasji i zamiłowania do pszczół, której nazwa wywodzi się od pierwszych liter imion założycieli, czyli MARiusza, KAsi i BEE.