Pasieka “Rostkowski”

Pasieka “Rostkowski”
Edmund Rostkowski
Wrociszów Dolny 4
59-970 Zawidów
tel. 720 323 121, 757 788 044
http://pasieka.rostkowski.info/
Sprzedaż bezpośrednia: tak
Miody: wielokwiatowy, rzepakowy, lipowy

Edmund Rostkowski jest doświadczonym pszczelarzem, który prowadzi swoją pasiekę od 1985 roku. Jego pasja do pszczół i pszczelarstwa jest głęboko zakorzeniona, co widać w jego starannej prowadzonej pasiece. Edmund nie tylko dba o swoje pszczele rodziny, ale także wnosi innowacje do swojego gospodarstwa dzięki swoim zdolnościom technicznym.

Jego zacięcie techniczne zaowocowało stworzeniem profesjonalnej strony internetowej dla pasieki, dzięki czemu łatwiej można się z nim skontaktować i dowiedzieć się więcej o jego pracy. Edmund wykorzystuje najnowsze technologie, takie jak drukarka 3D i wycinarka laserowa, aby ułatwić sobie codzienne zadania w pasiece. Jednym z jego wyjątkowych projektów jest waga pasieczna, którą sam zaprojektował i wykonał, co znacznie usprawnia monitorowanie stanu uli.

W pasiece Edmunda można również nabyć piękne świece z wosku pszczelego. W procesie ich tworzenia pomaga mu wnuczek Julian, co sprawia, że produkcja świec staje się nie tylko pracą, ale i rodzinną tradycją. Edmund cieszy się, że może przekazywać swoją wiedzę i pasję młodszemu pokoleniu.

Pasieka "Rostkowski"

Edmund Rostkowski
Wrociszów Dolny 4
59-970 Zawidów
tel. 720 323 121